Kategorie
#Ludzie: Aktualności

Ilu nas jest, czyli roczne podsumowanie statystyk

Kto, co, kiedy i najchętniej czyta? Takie podsumowanie przygotowaliśmy dla Państwa wraz z dwunastym numerem newslettera PIONIER News.

Każdy numer przygotowujemy dla Państwa z wielką starannością. Zależy nam by rubryki, w których poruszamy poszczególne tematy, były interesujące i aktualne. Zdradzając nieco naszą “redakcyjną kuchnię” przyznamy się, że czasami nagła zmiana sytuacji na świecie, sprawia, że na szybko przygotować musimy bieżący materiał, a inne przenieść w czasie do kolejnego lub kolejnych wydań. Tak czy inaczej staramy się zawsze, by wszystko było tak przygotowane, aby zainteresowało każdego Czytelnika.

Pierwszy numer ukazał się 28 kwietnia 2021 roku. Pionierski numer newslettera zbudowaliśmy tak, by pokazać nieco historii, ale i otworzyć się na nowe. I taki styl przyjęliśmy w naszym comiesięcznym harmonogramie. W ciągu roku mieliśmy 8 285 odwiedzin na stronie przez 4 196 użytkowników. Najchętniej czytanym artykułem był tekst autorstwa Piotra Turowicza, który ukazał się w rubryce “Technologie: Z szafy inżyniera” i miał tytuł “Kabel światłowodowy na linii wysokiego napięcia”. “MAN-y pomagają Ukrainie” to tekst, który również cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Czytelników. Do gustu przypadł Państwu tekst opisujący pracę kieleckiej ekipy telewizyjnej, który ukazał się w rubryce “Proszę Państwa, oto MAN” i był napisany przez Ewę Menzfeld.

Ze statystyk wynika, że najchętniej czytacie nas Państwo zaraz po publikacji, ale wiele osób sięga do informacji po tygodniu od daty premiery PIONIER News. W ciągu ostatniego tygodnia odwiedziło nas 290 użytkowników.

Magdalena Baranowska-Szczepańska