Kategorie
Wstępniak

Po przerwie

Co prawda tytuł nieco sportowy, ale zwykle po wytchnieniu związanym z przerwą w grze, wraca się do rozgrywki z nową motywacją i opracowanymi strategiami. Nie inaczej będzie u nas, w PIONIER News, zaraz po wakacyjnej przerwie, w przeddzień nowego roku akademickiego!

Jednak w przypadku technologii sieciowych tytuł aż nazbyt kojarzy się z awarią… Korzystamy więc z okazji, żeby opowiedzieć trochę w naszym newsletterze o przerwanych światłowodach! Dokładamy też całą garść szkoleń i spotkań, które po wakacyjnej przerwie wracają do kalendarza imprez branżowych. W przerwie między artykułami możemy obejrzeć kilka filmów ze studiów PIONIER.TV, a po przerwie – poczytamy o dostępie do sieci LHCone, obejrzymy mapę nowych przyłączy PIONIERa do sieci Orange, zajrzymy do archiwalnego kalendarza i pochylimy się nad – już sześcioletnią, nieprzerwaną polsko-duńską współpracą w dziedzinie obsługi europejskich konferencji.

Dzieje się, jak widać, nieprzerwanie wiele. A Wam, drodzy Czytelnicy, tym bardziej polecamy lekturę wrześniowej odsłony PIONIER News, licząc na Wasz zwiększony apetyt nowych wiadomości. Po wakacyjnej przerwie, rzecz jasna!

Damian Niemir